Ons team schooljaar 2017-2018

Het team van de Trinoom bestaat uit zo’n 30 gemotiveerde en enthousiaste medewerkers. Er zijn zowel fulltime als parttime leerkrachten aan de school verbonden. Leerkrachten die samen een groep hebben, overleggen structureel met elkaar om optimaal voorbereid te kunnen werken.

Onderbouw
groep 1-2

OBa     Maaike Marsman / Wouter van der Does

OBb     Amber van Hasselt

OBc     Eva Diederik en Suzanne Huisman

OBd     Mirjam van Geijn en Claudia Helmich

Middenbouw
groep 3-4

MBb     Gemma de Looff en Anouk Mulder

MBc     Mariette van de Ven

MBd     Tamara van Aalst

Bovenbouw
groep 5-6

BBa     Mijlou Alivio

BBb     Lilian Hagendijk

BBc     Sylvia Moret en Dalia Verheijen

BBd     Samantha van Hattem en Kim van Helden en Annette Roosenburg

Eindbouw
groep 7-8

EBa     Marjoleine Bohne 

EBb     Floor le Conge en Mandy Dortland

EBc     Mariska Stolk en Janneke Verhoeven of Eefje Cimarelli 

EBd     Joël van der Leeuw en Mandy Dortland
 

Directie               

Hetteke Stellinga en Floortje le Conge

Interne begeleiding

Eefje Cimarelli en Janneke Verhoeven

Leerkracht met ambulante  
taken

Suzanne Huisman en Veronica Suarez Barral

Conciërge en administratie

Carla van den Hoek

Peutergroep

 
Mavis Boldewijn, Jasmin Schoonen, Stephanie van Reem en Mariska Brouns

Leerkrachtondersteuner

Jasper Verbruggen en Laura Landman
Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Joël van der Leeuw, Jasper Verbruggen en Lilian Hagendijk


Onderbouw

OBa
Maaike Marsman

OBb
Amber van Hasselt

 

OBc
Eva Diederik
(ma, vrij)

OBc
Suzanne Huisman
(di, woe, don)

OBD
Mirjam van Geijn
(woe, don, vrij)





OBd
Claudia Helmich
(ma, di)
      



OBa
Wouter van der Does

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Middenbouw



MBb
Anouk Mulder
(ma, di)
   

MBb
Gemma de Looff
(woe, don, vrij)





MBc
Mariëtte v/d Ven
 


MBd
Tamara van Aalst


Bovenbouw
   

 

 

 


BBa
Mijlou Alivio
 

BBb
Lilian Hagendijk

BBc
Sylvia Moret
(ma,di,wo)

BBc
Dalia Verheijen
(do,vr)


BBd
Kim van Helden
(ma, di)


BBd
Samantha van Hattem
(wo,do,vr)

 

     
BBd
Annette Roosenburg
(wo,do,vr)

 

 

 


Eindbouw


EBa
Marjoleine Böhne
(ma,di,wo,vr)
 

EBb
Floor le Conge
(di,wo,do,vr)

EBb
Mandy Dortland
(ma)

EBc
Mariska Stolk
(ma,di,do,vr)

EBd
Joël van der Leeuw
(ma,di,wo)

EBd
Mandy Dortland
(do,vr)

 
 

 

Directie


Hetteke Stellinga     


Floortje le Conge

 

Interne begeleiders


Janneke Verhoeven


Eefje Cimarelli

 


Conciërge en administratie


Carla van den Hoek
 


 

 

Peutergroep

   
Mavis Boldewijn

  
 Jasmin Schoonen

   
Stephanie van Reem    


Mariska Brouns

 

Overig

 
Veronica Suarez-
Barral


Didactisch coach


Jasper Verbruggen


Vakleerkracht gym/
groepsondersteuner

 
 Joel van der Leeuw


Vakleerkracht gym   


Lilian Hagendijk


Vakleerkracht gym